Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
DiRT Rally VR príde už tento mesiac do Oculus Store
0

DiRT Rally, je závodná hra od Codemasters. Nemá zatiaľ oficiálny dátum štartu pre VR headset Oculus Rift, ale Nvidia vo svojom blogu oznámila nové optimalizované ovládače pre hru. Taktiež oznámila, že sa blíži do Oculus Store a taktiež aktualizuje podporu VR pre hráčov, ktorý majú hru zakúpenú cez Steam.
Podľa Nvidia blogu, „DiRT Rally VR začne predaj v Oculus Store, zatiaľ čo PC hráči, ktorý si hru zakúpili dostanú aktualizáciu cez Steam tento mesiac..“ Aj keď presný dátum nie je jasný, zdá sa, že vydanie Dirt rally bude exkluzívne pre Oculus Store. Nvidia sa ale nezmieňuje o podpore VR headsetu HTC Vive, aj napriek plánovanej aktualizácie v Steam, ktorá je vytvorená aj pre HTC Vive. Aktualizácia by mala prebehnúť ešte tohto mesiaca.

PC verzia Dirt Rally stojí 43,89 EUR, a má celkovo 91% užívateľského hodnotenia.

 

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk