HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Známa hra Fruit Ninja je dostupná už aj pre HTC Vive
0

Určíte ste sa stretli so známou hrou pre smartfóny – Fruit Ninja. Tento vyšiel aj na konzolách ale, teraz je dostupný aj pre HTC Vive. Samozrejmosťou je používanie ovládača Leap.

Fruit Ninja VR screen

Táto verzia hry vám umožní používanie ovládačov ako tradičné japonské meče, ktoré vidíte v hre. S nimi už môžete sekať po okolí a snažiť sa rozseknúť všetky kúsky ovocia, ktoré okolo vás budú lietať. Transformácia tejto hry do virtuálnej reality dáva skutočne zmysel a takáto forma môže byť naozaj veľmi zábavná.


Fruit Ninja screen 2

Fruit Ninja je zatiaľ dostupná pre HTC Vive iba v testovacích verziách a nie je úplne kompletná. Ak vám to ale nevadí, z obchodu Steam si ju teraz môžete kúpiť v 20% zľave. Vývojári tiež prisľúbili, že hru pripravia aj pre zariadenie Oculus Rift.

Stiahnuť hru zo Steam

 

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk