Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Samsung pripravuje nové Gear VR, pravdepodobne pre nový Note 7
0

Približne o dva mesiace sa uskutoční výstava IFA v Berlíne. Taktiež 2. augusta bude predstavený nový smartfón zo série N, teda Galaxy Note. Samsung Galaxy Note 7 by mohol byť predstavený aj s novým Gear VR. Gear VR sú okuliare pre virtuálnu realitu, ktoré sú určene pre Samsung zariadenia.

samsung_gear_vr_web2016_3_nowat.jpg (3334)

Podľa holandskej stránky fanúšikov Galaxy Club to bude nový model s označením SM-R323. Súčasný model okuliarov pre virtuálnu realitu s podporou telefónov Galaxy S6 a vyššie má pritom kódové označenie SM-R322, predtým to bola verzia Innovator Edition Gear VR len pre Galaxy S6 a to s kódovým označením SM-R321.

Klepněte pro větší obrázek

Nové okuliare majú podporu Bluetooth. Spojenie s telefónom bude ale zrejme stále prebiehať cez dátový konektor, avšak samotné Bluetooth môže byť použité napr. pre pripojenie rôznych externých ovládačov. Je veľmi pravdepodobné, že nový model virtuálny okuliarov sa už vyrába, ak sa má predstaviť verejnosti na začiatku septembra na výstave IFA v Berlíne.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk