Sony PlayStation VR
Pokračovať v čítaní
Ako budu vyzerať PlayStation hry, ktoré podporujú PlayStation VR
0

Sony vydal ukážky obalov hier pre PlayStation 4, ktoré budu podporovať PlayStation VR. Playstation VR vychádza v októbri s cenovkou 350€. 13. októbra bude virtuálna realita od PlayStation dostupná v obchodoch, s ňou prídu aj herné tituly, ktoré budete môcť hrať s PlayStation VR. To znamená, že krabice od hier budu vyzerať inak ako bežne PS4 hry.

playstation_vr_box-art-2-680x425

Sony si vybral pre zvýraznenie požiadavku na PlayStation VR headsetu (alebo „kompatibilný“) banner v hornej časti rámčeka. Taktiež ale dodatočne stručné informuje aj vpravo nižšie „Budete potrebovať tieto“ s ikonkou PlayStation VR a kamerou.


playstation_vr_box-art-featured

Sony sľubuje viac než 50 PSVR titulov.

Zdroj : RoadToVR.com

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk