Sony PlayStation VR
Pokračovať v čítaní
Sony Playstation VR príde v októbri s 50 titulmi
0

Virtuálna realita od Sony, Sony Playstation VR určená pre PlayStation 4 dostala finálny dátum a cenu. Na konferencií E3 2016 v Los Angeles predstavil Sony mnoho noviniek. Najzaujímavejšou novinkou je však práve dlho očakávaný VR headset od Sony. Ten by mal byť masívnym spúšťačom hier vo virtuálnej realite, kedže nebude treba výkonný počítač za tisíc eur. Postačí konzola za aktuálne 300€, a k nemu zariadenie s headsetom za 356 €.

Dostupných bude mnoho hier vo virtuálnej realite, Sony predstavil minimálne 50 hier, ktoré budete môcť hrať vo virtuálnej realite na PS4. Niektoré sú už vytvorené a virtuálnu realitu budu podporovať, no je medzi nimi aj veľa nových hier.

Sony Playstation VR bude dostupný 13. októbra 2016. Oficiálne video z predstavenia si môžete pozrieť nižšie.


Zdroj : Wall Stret Journal

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk