Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Oculus Connect 3 – Čo môžeme čakať ? Oculus Rift je už do 2-4 dní
0

Mnoho Američanov, Angličanov a pod. je už šťastných, pretože im prišla zasielka od spoločnosti Oculus, s finálnou verziou Oculus Rift. K nám, do redakcie sa dostane až v Auguste a na recenziu sa už môžete teraz tešiť. Oculus Connect 3 ma už termín, ide o udalosť, kde Oculus predstaví novinky. Tento rok to bude, ako je to vždy v USA, presnejšie v meste San Jose, v Kalifornii. Termin je 5 až 7 októbra, ide vlastne o termín, kedy ma byť vydaný aj Playstation VR. Ale Oculus nám ešte pred tým zdelil viacero informácií.

Všetky predobjednávky na Oculus Rift už boli odoslané.

Áno, veľmi štastná správa pre všetkých, ktorý sú v krajinách : Austrália, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Írsko, Island, Japonsko, Kanada, Nemecko, Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Španielsko, Švédsko, Taiwan, Taliansko, Veľká Británia, USA. My bohužiaľ musíme čakať, alebo si skúsiť iný VR headset. Možno nás Oculus prekvapí a v októbri prinesie zariadenie aj do Česka a Slovenska. Mimochodom jeden Oculus Rift k nám dorazí v auguste.

oc3-stage-image

Oculus Connect 3 (Zdroj : Oculus)

2 až 4 pracovné dní

Presne taký je termín, ak si objednáte teraz Oculus Rift, do niektorej z krajín, kde sa predáva. Ak máte známych v Anglicku, Nemecku alebo USA môžete im skúsiť napísať, aby Vám ho doniesli.


Microsoft Store a Best Buy

Áno, aj v týchto známych obchodoch spoločnosti, si budete môcť zakúpiť Oculus Rift. Opäť iba krajiny, ktoré  sa netýkajú nás.

Oculus Touch

Bude už tento rok, ale viac informácií sa dozvieme až na OC3, o ktorej Vás budeme samozrejme informovať.

rift-promo-image

Oculus Rift a Oculus Touch (Zdroj : Oculus)

Zdroj : Oculus

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk