Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Oculus Connect 3 – Čo môžeme čakať ? Oculus Rift je už do 2-4 dní
0

Mnoho Američanov, Angličanov a pod. je už šťastných, pretože im prišla zasielka od spoločnosti Oculus, s finálnou verziou Oculus Rift. K nám, do redakcie sa dostane až v Auguste a na recenziu sa už môžete teraz tešiť. Oculus Connect 3 ma už termín, ide o udalosť, kde Oculus predstaví novinky. Tento rok to bude, ako je to vždy v USA, presnejšie v meste San Jose, v Kalifornii. Termin je 5 až 7 októbra, ide vlastne o termín, kedy ma byť vydaný aj Playstation VR. Ale Oculus nám ešte pred tým zdelil viacero informácií.

Všetky predobjednávky na Oculus Rift už boli odoslané.

Áno, veľmi štastná správa pre všetkých, ktorý sú v krajinách : Austrália, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Írsko, Island, Japonsko, Kanada, Nemecko, Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Španielsko, Švédsko, Taiwan, Taliansko, Veľká Británia, USA. My bohužiaľ musíme čakať, alebo si skúsiť iný VR headset. Možno nás Oculus prekvapí a v októbri prinesie zariadenie aj do Česka a Slovenska. Mimochodom jeden Oculus Rift k nám dorazí v auguste.

oc3-stage-image

Oculus Connect 3 (Zdroj : Oculus)

2 až 4 pracovné dní

Presne taký je termín, ak si objednáte teraz Oculus Rift, do niektorej z krajín, kde sa predáva. Ak máte známych v Anglicku, Nemecku alebo USA môžete im skúsiť napísať, aby Vám ho doniesli.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk