Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Oculus Connect 3 už zajtra. Čo môžeme očakávať ?
0

Nedávno sme Vás informovali o blížiacej sa konferencií spoločnosti Oculus, ktorá stojí za známym headsetom Oculus Rift. S blížiacou sa konferenciou Oculus Connect 3 bol zverejnený program a bolo oznámené, že celá konferencia bude streamovaná cez Twitch a NextVR.

Zoznam prednášok

Konferencia pre vývojárov virtuálnej reality Oculus Connect je doslova za rohom a tak bol uverejnený kompletný zoznam prednášok a workshopov. Na účastníkov čaká celá rada prednášok zameriavajúca sa na vývoj pre Oculus Rift alebo headset pre mobilnú virtuálnu realitu GearVR. Prednášky končia v piatok s Johnom Carmackon , ktorý si nepripravuje žiadnu reč a nenechá si hovoriť do toho, čo má rozprávať, takže často povie veci, ktoré by vedenie radšej nepočulo. Tým, že sa jedná o záverečnej slovo, Carmack sľubuje, že sa 30 hodín rozhovorov a hodnotenie aplikácií iných vývojárov premietne do jeho reči. Pre vývojárov, ktorí sa do Kalifornie nechystajú je zaujímavá informácia, že konferencia bude streamovaná aj na Twitch a tiež vo virtuálnej realite pomocou služby NextVR, ktorá je dostupná iba pre GearVR.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk