Recenzie
Pokračovať v čítaní
Recenzia: VRBA – Bar s virtuálnou realitou v Bratislave

Chcete si vyskúšať čo dokáže virtuálna realita od HTC Vive ? Navštíviť môžete neobyčajný bar v Bratislave. V tomto bare totiž majú VR headset HTC Vive a môžete si vyskúšať stretnúť sa s veľrybou vo virtuálnej realite zadarmo.

V Bratislave si môžete vyskúšať virtuálnu realitu vo viacerých herniach, napríklad aj v bare VRBA – Virtual Reality Gin&Tonic Bar, ktorý sa nachádza na Panenskej 675/23. Ide o moderné zariadený bar v bratislavskom Starom Meste, kde okrem drinkov, piva, rôznych drinkov a kávy si môžete vyskúšať aj virtuálnu realitu. VR herňa, alebo skôr bar ponúka 4 VR headsety HTC Vive, zatiaľ čo väčšina VR herni v BA iba 3. Ide o najlepšiu VR herňu v Bratislave, ktorá okrem dobrého piva ponúka aj personál, ktorý Vám vytvorí zážitok z virtuálnej reality na mieru.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
25%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
75%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk