Recenzie
Pokračovať v čítaní
Alpha Port je predajňa aj s virtuálnou realitou

Alpha Port je kamenná predajňa, ktorá zaujme asi každého geeka. Môže tu nájsť roboty, drony, gadgety, ale aj virtuálnu realitu. V tomto e-shope si môžete dokonca vyskúšať, čo dokáže virtuálna realita.

Prednedávnom som bol testovať ako je to s virtuálnou realitou v Bratislave a kde si ju môžete vyskúšať. Jedným z miest, kde som sa zastavil bola kamenná predajňa Alpha port. Táto predajňa má samozrejme aj e-shop, no e-shopov s virtuálnou realitou je viacero. Mnoho ľudí si ale radšej danú vec vyskúša, predtým, než si ju kúpi. Preto si v kamennej predajni, ktorá sa nachádza Škultétyho ulici č. 1 môžete vyskúšať známe aj neznáme VR headsety. Táto predajňa sa zameriava na 4 časti, ktorými sú virtuálna realita, roboty, hry a konzoly a cool stuff.

Pokiaľ už máte zariadenie pre virtuálnu realitu, môžte sa na obchod pozrieť vo virtuálnej realite.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
100%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk