Sony PlayStation VR
Pokračovať v čítaní
Sony predstavilo Aim ovládač v tvare zbrane pre PSVR
0

Hranie strieľačiek vo virtuálnej realite určenej pre PlayStation 4 a PS Move ovládačmi nie je ideálne. Nová sci-fi strieľačka Farpoint vyzerá byť nový a zaujímavý titul pre PSVR, ktorý ponúkne plnohodnotnejší herný zážitok. Hra ponúkne zaujímavú akčnú hrateľnosť zasadenú na Mars, pričom sa do nej budete môcť pustiť aj v online kooperácii. Budete ju môcť hrať tradične s Dualshock gamepadom, no aby sa vám vo virtuálnej realite hrala čo najlepšie a najpohodlnejšie, Sony pre túto príležitosť pripravilo nový ovládač.

Nový ovládač má názov PS VR Aim a je šitý na mieru akčným hrám vo virtuálnej realite, pričom stále vychádza z PS Move ovládačov. Nájdete tu tak rovnaké prvky, avšak vo vyhotovení podobnom zbrani. Viac do diania by vás mali vtiahnuť aj vibrácie ovládača. PS VR Aim vyjde 17. mája spoločne s hrou Farpoint. Samostatná hra sa bude predávať za €59.99, bundle spolu s ovládačom bude stáť €89.99.


Zdroj : RoadToVR

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
100%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk