3D & 360
Pokračovať v čítaní
Samsung pripravuje novú 360 ° kameru
0

Už koncom tohto mesiaca spoločnosť Samsung predstaví nový model radu Galaxy S8 na samostatnej akcii Unpacked.  Unpacked sa bude konať 29. marca v Londýne. Spolu s novými telefónmi by sme sa pravdepodobne mohli dočkať aj novej 360-stupňovej kamery.

Podľa zdroja SamMobile by mala mať nová Gear 360 označenie SM-R210, konkrétne predajné označenie bude zrejme Next Gear 360 alebo Gear 360 Pro. Tento názov sme mohli zahliadnuť v článku na blogu Samsungu, ktorý sa zaoberal akciou Samsung Mobile Enterprise Summit na veľtrhu MWC 2017. V článku sa doslova píše, že „Suk-Jean Hahn, výkonný viceprezident Samsung Electronics B2B predstavil novú kameru Gear 360 Pro.“ Či sa bude jednať o špeciálny model pre B2B či nástupcu Gear 360 uvidíme zrejme už čoskoro.

Zdroj : Sammobile.com

O novej 360 ° kamere sa toho zatiaľ veľa nevie. Špekuluje sa však o tom, že by nová kamera mala byť, mimo high-end Samsung smartfónov, kompatibilná aj s iPhonmi. Existujúca generácia Gear 360 sa s blížiacim sa nástupcom dočkala výraznejšieho zlacnenia.


Recenziu Gear 360 už pripravujeme

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk