3D & 360
Pokračovať v čítaní
Samsung pripravuje novú 360 ° kameru
0

Už koncom tohto mesiaca spoločnosť Samsung predstaví nový model radu Galaxy S8 na samostatnej akcii Unpacked.  Unpacked sa bude konať 29. marca v Londýne. Spolu s novými telefónmi by sme sa pravdepodobne mohli dočkať aj novej 360-stupňovej kamery.

Podľa zdroja SamMobile by mala mať nová Gear 360 označenie SM-R210, konkrétne predajné označenie bude zrejme Next Gear 360 alebo Gear 360 Pro. Tento názov sme mohli zahliadnuť v článku na blogu Samsungu, ktorý sa zaoberal akciou Samsung Mobile Enterprise Summit na veľtrhu MWC 2017. V článku sa doslova píše, že „Suk-Jean Hahn, výkonný viceprezident Samsung Electronics B2B predstavil novú kameru Gear 360 Pro.“ Či sa bude jednať o špeciálny model pre B2B či nástupcu Gear 360 uvidíme zrejme už čoskoro.

Zdroj : Sammobile.com

O novej 360 ° kamere sa toho zatiaľ veľa nevie. Špekuluje sa však o tom, že by nová kamera mala byť, mimo high-end Samsung smartfónov, kompatibilná aj s iPhonmi. Existujúca generácia Gear 360 sa s blížiacim sa nástupcom dočkala výraznejšieho zlacnenia.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk