HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Limitovaná edícia HTC Vive Pro od McLaren
0

Najnovší  headset pre virtuálnu realitu HTC Vive Pro získal pri príležitosti finálneho preteku tohtoročnej sezóny Formuly 1 v Abú Zabí novú limitovanú edíciu pripravenú v spolupráci so stajňou McLaren Racing.

Set s virtuálnou realitou má upravený dizajn v modro-oranžových farbách. Jeho obsah je obohatený o tituly McLarenu. Fanúšikovia Formuly 1 majú možnosť siahnuť po ďalšom unikátnom kúsku PC hardvéru. McLaren Racing a HTC sa totiž spojili, aby vás vtiahli do virtuálnej reality prostredníctvom limitovanej edície Vive headsetu.

HTC Vive Pro McLaren Limited Edition

Ten je vyhotovený v dizajne známom z monopostov tejto F1 stajne a je dostupný už dnes. Súčasťou balenia však nie je len VR set, ale dostanete s ním aj polročné členstvo v programe Viveport Subscription, kde si každý mesiac môžete vybrať 5 hier, ktoré budete hrať. Samozrejmosťou je tiež dvojica hier, ktoré vás zoberú nielen na trať, ale aj do boxov. Môžete sa tak stať pretekárom a aj mechanikom.


McLaren Garage VR

McLaren Garage VR je nový multiplayerový titul vývojárov z Vive Studio, ktorý hráčom priblíži zážitky tímu v pit stopu. Simulácia v izbovom meradle ich nechá vyskúšať kompletnú prípravu pretekárskych pneumatík a prezrieť si verne modelovanou garáž stajne McLaren. Nechýba ani možnosť vyzvať priateľov na súboj v rýchlosti prezutie kolies.

RFactor2 McLaren Edition

V rámci partnerstva spoločnosti spolupracovali na verziu simulátore RFactor2 McLaren Edition, ktorá dáva možnosť zakúsiť preteky Grand Prix prostredníctvom HTC Vive Pre bez akéhokoľvek ďalšieho príslušenstva. HTC Vive Pro je navyše oficiálnym headsetom súťaže McLaren Shadow Project, ktorej finále bude prebiehať od 14. do 17. januára 2019 v britskom McLaren Technology Centre. HTC Vive Pro McLaren Limited Edition je dostupný na objednávku na oficiálnych stránkach za 1 550 eur.

Zdroj : Roadtovr

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk