Sony PlayStation VR
Pokračovať v čítaní
Cena PlayStation VR sa očakáva v rozmedzí 400-600 dolárov
0

Pred nedávnom bola oznámená cena VR headsetu Oculus Rift, ktorá asi hráčov veľmi nepotešila. Za tento VR headset je cena 699 euro, čo je viac, než mnohí čakali. Aj preto sa teraz čaká, s akou cenou príde Sony u svojho headsetu PlayStation VR, ktorý mal vyjsť v prvej polovici tohto roka, ale skôr to teraz vyzerá na tú druhú.

PlayStationVR

Analytici zo SuperData dnes prišli s informáciou, že cenu očakávajú v rozmedzí 400-600 dolárov, takže podobnú, ako u Oculus Rift. Teraz je len na Sony, akú cenovú stratégiu nakoniec zvolí. Koľko by ste boli najviac ochotní investovať do PlayStation VR?

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk