Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
CzechVRFest – festival virtuálnej a rozšírenej reality už buducí týždeň + súťaž o lístky na výstavu
0

Už budúci týždeň sa v Pražskej tržnici bude konať prvý festival virtuálnej a rozšírenej reality v Českej republike. 24.5.–25.5. 2017 si budete môcť vypočuť absolútnu svetovú špičku – VR a AR vizionárov, svetových vývojárov, špičkových odborníkov z oblasti medicíny, priemyslu, vzdelávania, architektúry, herného priemyslu, ale aj umenia. Pokiaľ ste fanúšikom virtuálnej a rozšírenej reality, tak by ste to nemali zmeškať. Zostali nám ešte 3 voľné lístky, ktoré môžete vyhrať !

Festival virtuálnej a rozšírenej reality

Pražskej tržnici, konkrétne v Jatka78 sa bude konať medzinárodná konferencia, na ktorú dorazí cez 30 expertov na VR/AR. Jej cieľom nie je len ukázať nové trendy, ale aj rozšíriť spoluprácu medzi vysokými školami, špičkovými vývojármi, výskumnými inštitúciami, výrobcami a štátom a otvoriť tak cestu pre využívanie virtuálnej a rozšírenej reality v školstve, medicíne a v ďalších odboroch.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk