HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Viveport Infinity ponúkne neobmedzený prístup k virtuálnym zážitkom
0

Predplatné vo výške 14,99 € sprístupní užívateľom viac ako 600 titulov už 2.4.2019. Spoločnosť navyše zvyšuje podiel vývojárov na tržbách zo 70 na 80%.

HTC oznámilo dátum spustenia očakávanej služby Viveport Infinity. Tá bude dostupná za cenu 14,99 € mesačne. Používatelia, ktorí si zvolia ročné predplatné zaplatia iba 114 €. Za spomínanú cenu získajú nadšenci pre virtuálnu realitu možnosť neobmedzene využívať viac ako 600 aplikácií a hier. Nechýba medzi nimi Angry Birds VR, očarujúce maľovanie v aplikácii Tilt Brush, ani nová stratégia od Vertigo Games Skyworld.

Na neobmedzenú virtuálnu realitu sa môžu tešiť aj existujúci predplatitelia služby Viveport Subscription. Tým budú 2.4.2019 zrušené existujúce obmedzenia, bez toho aby museli čokoľvek doplácať. Aktuálna cena pre nich bude zachovaná až do konca roka 2019. Noví užívatelia môžu začať 14denné skúšobné obdobie zdarma už teraz a následne ušetriť.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk