HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Musíte zneškodniť bombu a nezomrieť, Keep Talking and Nobody explodes
0

Hlavným cieľom hry dostupnej pre VR headsetz Samsung Gear VR, HTC Vive a Oculus Rift je zneškodnenie bomby, pričom celú situáciu prežijete čo najviac realisticky. „Keep Talking and Nobody explodes“ je z pohľadu virtuálnej reality jedna z najprepracovanejších hier. Jeden hráč má slúchadlá a môže manipulovať s bombou v hollywoodskom štýle, nechýba časovač a hromada drôtov. Jeho kolega nemá slúchadlá k dispozícii a nemôže bombu vidieť. Má však po ruke komplikovaný návod, ktorý je vytlačený z webu hry.

Spolupráca je základom vyriešenia hadanky

Na zabránenie prehry musia obaja hráči zvoliť správnu komunikáciu a predísť tak explozícii výbušného zariadenia. Napínavá hra je k dispozícii v obchode pre Gear VR a to za cenu 9,16€. Taktiež sa hra dá hrať s VR headsetmi HTC Vive a Oculus Rift za cenu 15€. „Keep Talking and Nobody explodes“ je hra, ktorá hráčom umožni, aby naplno otestovali všetky novinky v oblasti virtuálnej reality.


Zdroj : The Verge

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk