Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Pozrite sa na nové Samsung Galaxy Gear VR k Note 7
0

samsung-galaxy-note7Galaxy Note 7 sa už o pár dní predstaví, no na internete uniklo už skoro všetko. Galaxy Note 7 by mal obsahovať 5,7-palcový displej s rozlíšením QHD. Samozrejme so Super AMOLED displejom, 4 GB RAM, 12 MPix kamerou. Predná kamera má rozlíšenie 4 MPix, a vo vnútri nájdeme 64 GB pamäti pre používateľa, podporovaný je microSD slot a batéria ma kapacitu 3500 mAh. Odomykanie telefónu je možné aj pomocou rozpoznania očnej zrenice a rozmery zariadenia sú 153,5 × 73,9 × 7,9 mm. Samozrejme súčasťou je aj dotykové pero S-Pen na pohodlné písanie poznámok.

Prepojovacím portom je USB-C a to je dôvodom prečo sa dočkáme nových Gear VR, ktoré budú pripravené pre telefón Galaxy Note 7. Farba okuliarov je čierna, rozmery sú 207 × 122 × 98,5 mm a poskytujú široké zorné pole 110°. Predstavenie tohto telefónu aj okuliarov pre virtuálnu realitu je naplánované na 2. augusta v New Yorku. Predaj Galaxy Gear VR pre Note 7 začne celosvetovo 19. augusta.

gearvr-2016


Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk