Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Samsung pripravuje nový Gamepad pre okuliare Gear VR

Samsung Gamepad bol herným ovládačom, ktorý sa na trhu objavil už koncom roka 2013. Od tej doby sa však pomaly vypredával v súvislosti s virtuálnou realitou ste ale čoskoro nemali na výber. Ak ste chceli v okuliaroch Gear VR hrať hry, ktoré vyžadujú herný ovládač, museli ste sa spoľahnúť na generické ovládače, u ktorých bola tlačidlá rôzne namapované, takže nefungovali presne tak, ako uvádzala samotná hra.

Samsung Gear VR Bluetooth Gamepad 07To sa však v blízkej dobe zmení, pretože Samsung po dva a pol roku chystá novú generáciu Gamepadu, ktorá je priamo určená k okuliarom Gear VR. A ak okuliare nebudete používať, môžete do nich herný ovládač dokonca bez problémov zacvaknúť. Ovládač s hmotnosťou 300 gramov sa bude predávať v čiernej farbe, horná plocha bude matná, spodné zasa texturovaná.

 

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk