Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Minecraft si môžete zahrať s Gear VR, virtuálnou realitou pre Samsung
0

27. apríla sme Vás na FB stránke informovali krátkym popisom, že Minecraft je dostupný pre Gear VR. Ak ste teda priaznivcom najpopulárnejšej sandbox hry – Minecraft, tak si ju môžete vyskúšať život v „kockatom“ svete VR.

MinecraftVoVirtuálnejRealite

Minecraft Vo Virtuálnej Realite

Či už hľadáte v podzemí diamanty alebo staviate repliky divov sveta, virtuálna realita tieto aktivity vylepší. Nečakaní creeperi za chrbtom Vám môžu spôsobiť ešte viac infarktov.

Gear VR verzia

Na hranie hry Minecraft vo virtuálnej realite, potrebujeme :

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk