Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Štatistiky používania Gear VR v apríli
0

Samsung na slovenskom trhu ponúka už v poradí tretiu generáciu okuliarov pre virtuálnu realitu, známu ako Gear VR. Zatiaľ posledný generácie, Gear VR Lite, ktorá je určená pre modely z radu Galaxy S6 a Galaxy S7.

GearVRZpredu

Spoločnosť Oculus, ktorá sa podieľala na vývoji okuliarov spoločne so Samsungom, pred niekoľkými dňami poodhalila informácie o tom, ako veľmi sa používajú virtuálne okuliare Gear VR. Podľa šéfa Oculus, Maxa Cohena, si v apríli okuliare virtuálnej reality vyskúšal zhruba jeden milión užívateľov.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk