360 kamery
Pokračovať v čítaní
GoPro Omni, kamera pre VR s 360° záberom
0

Päťtisíc dolárová kamera skladajúca sa zo šiestich kamier GoPro Hero4 Black a špeciálneho rámu, ktorý dokáže zaznamenať akčné zábery s 360 – stupňovým záberom a dokonca v 8K rozlíšení.

VR headset je nepochybne veľmi dôležité doplnkové zariadenie pre silný zážitok z videa novej GoPro kamery. Zabezpečí celkom iný zážitok, nakoľko pre zmenu pohľadu je potrebné použiť virtuálny ovládač. Pozrite si, aké videá boli s novou kamerou GoPro zaznamenané:

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk