360 kamery
Pokračovať v čítaní
GoPro Omni, kamera pre VR s 360° záberom
0

Päťtisíc dolárová kamera skladajúca sa zo šiestich kamier GoPro Hero4 Black a špeciálneho rámu, ktorý dokáže zaznamenať akčné zábery s 360 – stupňovým záberom a dokonca v 8K rozlíšení.

VR headset je nepochybne veľmi dôležité doplnkové zariadenie pre silný zážitok z videa novej GoPro kamery. Zabezpečí celkom iný zážitok, nakoľko pre zmenu pohľadu je potrebné použiť virtuálny ovládač. Pozrite si, aké videá boli s novou kamerou GoPro zaznamenané:


gopro omni

 

Spoločnosť tiež zavádza GoPro VR, kombinácia webovej stránky a bezplatná aplikácia pre platformu iOS a Android určenú na prezentáciu obsahu VR z celého sveta, rovnako uľahčuje zdieľanie obsahu.

Zdroj: mashable.com

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk