Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
TPCAST oznamil bezdrôtový adaptér aj pre Oculus Rift
0

Spoločnosť TPCAST, ktorá je známa pre vytvorenie bezdrôtového adaptéra pre spoločnosť HTC Vive, oznámila, že do konca roka dodá zariadenie, ktoré podporuje zariadenie Oculus Rift. Majitelia Oculus Rift si po zakúpení bezdrotového adaptéra budu môcť vychutnať virtuálnu realitu bez kablov.

TPCast je idealným zariadením, vďaka ktorému si budete môcť vychutnať virtuálnu realitu bez kablov. Ide o dočasne riešenie, nakoľko čoskoro príde projekt Santa Cruz. Ten už bude plne bez káblov a bez nutnosti PC, či smartfónu.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk