Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Samsung Milk VR je 4K streamovaný obsah v Gear VR
0

Samsung v Obchod Google Play zverejnil pred niekoľkými dňami novú verziu aplikácie Milk VR, ktorá slúži na streamovanie 360 stupňového obsahu pre okuliare virtuálnej reality Gear VR Lite až vo 4K rozlíšení. Aplikácia prináša aj možnosť sledovať virtuálny obsah bez potreby okuliarov, môžete sa tak v telefóne pozrieť na časť videa, pomocou prsta sa môžete „otáčať“ vo videu, a ak vás zaujme, môžete si ho prezrieť celé v 3D.

Samsung Milk VR – snímka obrazovky

 

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk