Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Samsung Milk VR je 4K streamovaný obsah v Gear VR
0

Samsung v Obchod Google Play zverejnil pred niekoľkými dňami novú verziu aplikácie Milk VR, ktorá slúži na streamovanie 360 stupňového obsahu pre okuliare virtuálnej reality Gear VR Lite až vo 4K rozlíšení. Aplikácia prináša aj možnosť sledovať virtuálny obsah bez potreby okuliarov, môžete sa tak v telefóne pozrieť na časť videa, pomocou prsta sa môžete „otáčať“ vo videu, a ak vás zaujme, môžete si ho prezrieť celé v 3D.

Samsung Milk VR – snímka obrazovky

 


Samsung Milk VR – snímka obrazovkyAplikácia združuje celý rad kanálov, nájdete tu príspevky o móde, hudbe, politike, nových filmoch a o ďalších „cool“ oblastiach. Samozrejme, ako to tak býva, ide o obsah vzťahujúci pre USA. To samozrejme nemusí byť na škodu, pretože v oblasti filmov a ďalšieho obsahu sme Amerikou rovnako už veľa ovplyvnení, na druhú stranu si aplikáciu priamo z Google Play, vďaka regionálnym obmedzeniam, nestiahnete.

Avšak vďaka internetu je možné všetko, takže si môžete aplikáciu Milk VR stiahnuť tu a nainštalovať ručne v telefóne. Len dodám, že aplikácia potrebuje Android Lollipop a pobeží vám len na smartphonoch rady Galaxy S6 a Galaxy S7 od Samsungu. A ak vám už v okuliaroch Gear VR „došiel“ bezplatný videoobsahu, môže byť Milk VR ďalším zdrojom, alebo aspoň malú inšpiráciou.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk