Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Spoznajte celý svet vo virtuálnej realite s 360Cities
0

Chceli ste niekedy vidieť celý svet na vlastné oči, bez toho aby ste niekde cestovali ? Samozrejme, že áno, no niekedy nám to financie, či zdravie nedovoľuje. Preto si môžeme pozrieť celý svet vo virtuálnej realite. Dnes Vám napíšem o aplikácií, s ktorou môžete spoznať veľa z tejto planéty v priebehu niekoľko dní. Stránka 360Cities.net nám dovolí zobraziť veľa panoramatických fotiek, ktoré si môžeme pozrieť z každého uhla. Táto aplikácia má ale svoje rozšírenie pre virtuálnu realitu aj mobilnú aj desktopovu.

Pre Android

Celý svet je nemožno spoznať , aj keď pomocou Street View to môže byť o pár rokov možné, zatiaľ si ale môžeme pozrieť tisícky panoramatických fotiek vo virtuálnej realite. Ak teda máte VR headset pre mobilnú virtuálnu realitu, odporúčam si stiahnuť aplikáciu pre pre AndroidiOS verzia bohužiaľ nepodporuje zobrazovanie vo virtuálnej realite. Priznám sa, že som Android verziu netestoval, kedže na VR už používam iba Oculus Rift.


Pre Oculus

Pre Oculus Rift je ale táto aplikácia kompletne prepracovaná, ponúka skvelé zobrazovanie a všetky kontinenty, každý jeden štát. Chcete navštíviť Hawaj za par sekúnd ? Stačí spustiť aplikáciu, nasadiť headset, posunúť hlavou na Explore the World zvoliť Severnú Ameriku, USA, Havaj a máte na výber 70 rôznych fotiek. V aplikácií ani nechýbajú každý týždeň nové odporúčania, zdieľané na facebooku, čí rôzne udalosti.

celysvet

Cestovanie vo virtuálnej realite

vrsvet

Obhliadka Havaja

Stiahnuť pre Oculus – Oculus 360 Photos app

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
100%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk