Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Spoznajte celý svet vo virtuálnej realite s 360Cities
0

Chceli ste niekedy vidieť celý svet na vlastné oči, bez toho aby ste niekde cestovali ? Samozrejme, že áno, no niekedy nám to financie, či zdravie nedovoľuje. Preto si môžeme pozrieť celý svet vo virtuálnej realite. Dnes Vám napíšem o aplikácií, s ktorou môžete spoznať veľa z tejto planéty v priebehu niekoľko dní. Stránka 360Cities.net nám dovolí zobraziť veľa panoramatických fotiek, ktoré si môžeme pozrieť z každého uhla. Táto aplikácia má ale svoje rozšírenie pre virtuálnu realitu aj mobilnú aj desktopovu.

Pre Android

Celý svet je nemožno spoznať , aj keď pomocou Street View to môže byť o pár rokov možné, zatiaľ si ale môžeme pozrieť tisícky panoramatických fotiek vo virtuálnej realite. Ak teda máte VR headset pre mobilnú virtuálnu realitu, odporúčam si stiahnuť aplikáciu pre pre AndroidiOS verzia bohužiaľ nepodporuje zobrazovanie vo virtuálnej realite. Priznám sa, že som Android verziu netestoval, kedže na VR už používam iba Oculus Rift.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
100%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk