Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
The Climb je horolezecký titul, ktorý vyšiel pre Oculus Rift
0

Pre Oculus, ktorý ešte nemá motion ovládanie, práve vydáva Crytek svoj lezecký titul The Climb. Možno by sa teraz lepšie hodil najskôr pre HTC Vive a až neskôr pre Oculus, ale aj takto sa bude dať hra užiť.

V titule si užijete lezenie v rozmanitých lokalitách od procedurálne generovaného prostredia, cez skutočné lokality ako Alpy, Grand Canyon a Bay prostredí na ázijskom pobreží. Všade vás čakajú rôzne lezecké cesty v živom prostredí. Uvidíte ohňostroje, zvieratá, divoké rieky, tajomné zákutia hôr, ale aj iných adrenalínových športovcov. Parádna grafika na Cryengine vás bude motivovať vychutnávať si jedinečné výhľady.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk