Rozšírená realita
Pokračovať v čítaní
Ako by vyzerala budúcnosť, ak by náš život ovládla rozšírená realita
0

Hyper-reality je zaujímavé video, ktoré nám zobrazí možnú budúcnosť. Podľa videa ma naša budúcnosť ukazovať ako sa virtuálne svety dostanú do rozšírenej reality. A ako rozšírená realita nemusí priniesť len úžitok, ale aj na škodu. Určíte si toto video odporúčam pozrieť, pre niekoho je toto video budúcnosť na ktorú sa teší a niekto je rád že to tak nie je.

Filmový tvorca Keiichi Matsuda vytvoril video,  na ktoré zbieral financie aj na Kickstarteri. S týmto videom sa pokúsil pozrieť do budúcnosti, kde už fyzický kontakt je na inom mieste. Ukazuje rožšírenú realitu ale skôr jej negatíva ako nekonečné reklamy, vyskakujúce okna a dokonca aj útoky hackerov.

Zdroj: mashable


Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
100%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk