Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Nové laboratórium virtuálnej a rozšírenej reality na PEVŠ
0

Paneurópska vysoká škola otvorila v Bratislave unikátne laboratórium testovania použiteľnosti, ktoré má pomôcť študentom rozšíriť si znalosti a otestovať sa. Môžu skúmať využitie informačných technológií pri riešení aktuálnych problémov.

Pedagógovia a odborníci IT technológií Paneurópskej vysokej školy budú vzdelávať študentov a robiť výskum v oblasti dizajnu a návrhu použiteľných rozhraní v rámci webových a mobilných aplikácií a aplikácií pre virtuálnu a rozšírenú realitu.

Pozrite si video zo slávnostného otvorenia laboratórií:

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk