Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Hrajte Steam hry vo virtuálnej realite s pomocou MyDream Swift
0

Virtuálna realita sa stále viac a viac dostáva do povedomia výrobcov hier, ktorí najnovšie hry optimalizujú aj pre virtuálnu realitu. Jasným príkladom je napríklad Oculus Rift alebo HTC Vive. Mnohí hráči by si však virtuálnu realitu radi vyskúšali aj na hrách, ktoré ju natívne nepodporujú. A tu prichádza vhod softvérové riešenie MyDream Swift.

MyDream Swift je softvér, ktorý sľubuje možnosť zahrať si akúkoľvek hru zo služby Steam priamo vo virtuálnej realite. Tento bude mať na starosti pretransformovanie titulu do virtuálnej reality tak, aby ju dokázalo zariadenie správne reprodukovať ľudským očiam. Jedinou podmienkou pre funkčnosť aplikácie je, aby bola hra postavená na základoch DirectX 9 alebo DirectX 11.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk