3D & 360
Pokračovať v čítaní
Samsung spustil nový web a aplikáciu s videami pre VR
0

Samsung je veľmi inovatívna spoločnosť, ktorá sa veľmi angažuje vo virtuálnej realite. Vyrába aj známy headset pre virtuálnu realitu Gear VR a prišla na trh aj s kamerou Gear 360. S ňou a ďalšími 360 kamerami sa rozrastá obsah vo virtuálnej realite, vo forme 360-stupňových videí. Preto Samsung spustil novú webovú stránku SamsungVR.com, na ktorej môžete nájsť množstvo profesionálnych videí vo virtuálnej realite. Ale aj videá, kde môžu bežní majitelia Gear 360 zdieľať svoje videá.

Videá môžete pozerať aj na počítači, hoci, zážitok nie je taký dobrý a rozhliadanie sa pomocou myši je zložitejšie. Lepšie to je samozrejme na Android aplikácií, ktorá je kompatibilná iba so Samsung zariadeniami. Konkrétne s vlajkovými loďami, podporujúcimi okuliare Gear VR.

Aplikáciu som si bohužiaľ nemohol pozrieť ani na mojom Samsung Galaxy Note Edge, čo je dosť zarmucujúce.


 

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
100%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk