Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
BigScreen alebo práca na počítači vo virtuálnej realite
0

V Oculus Rift store môžeme nájsť viacero aplikácií a hier zadarmo, ktoré treba vyskúšať. Jednou z nich je aj program BigScreen. Tento program Vám umožňuje celý svoj počítač, teda prostredie Windows si preniesť do virtuálnej reality. Presne to čo do čoho sa dívate na monitore, to si s touto aplikáciou môžete preniesť do virtuálnej reality.

bigscreen_gif

V tejto hre môžete nahrávať aj selfie videa

Tento program je niečo úžasné, bez použitia monitora, máte pred sebou obrovskú obrazovkou. Na nej máte celý Windows a v ňom všetky programy. Obrazovku si môžete jednoducho meniť, vzdialiť, zakriviť. Po otočení doľava či doprava môžete vidieť rôzne vymodelované pozadia. V tomto programe máte jeden kompletne vymodelovaný byt v New Yorku. Môžete sedieť v obývačke, na balkóne, v kuchyni a p
od. Taktiež tú máte západ slnka, planétu, Mars, Canon a pod. Ide o pohľady, ktoré môžete vidieť ak sa nepozeráte na obrazovku. V programe si vytvárate vlastný avatar, ako na väčšine hier vo virtuálnej realite.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
100%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk