HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
VorpX alebo softvér, s ktorým si môžete vychutnať väčšinu hier vo VR pre Windows
TOP Prispevok
0

Borderlands, Bioshock, Crysis 3, Counter-Strike: GO,Far Cry 4,Mafia 2, Grand Theft Auto V, Metro 2033 alebo ďalších 170 hier, ktoré síce nemajú oficiálnu podporu pre virtuálnu realitu, ale s programom VorpX si ich môžete vychutnať aj na Oculus Rift a HTC Vive.

VorpX je program, alebo skôr 3D ovládač pre DirectX 9 až 11 hier, ktoré prispôsobí na VR-zariadenia, ako je Oculus Rift. Ponúka rôzne funkcie a prispôsobenia pre problémy, ktoré vznikajú pri hraní hier, ktoré nie sú určené pre virtuálnu realitu. VorpX vám teda umožňuje zažiť moderné hry ako Bioshock: Infinite, Call of Duty tituly, Battlefield 3/4, Fallout 4, GTA V a mnoho ďalších pre HTC Vive, Oculus Rift CV a Oculus Rift DK2.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk