Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Oculus Rift si môžte predobjednať už zajtra
0

Už čoskoro by sme sa mali dozvedieť finálnu cenu Oculus Rift. Dlho očakávaný headset pre virtuálnu realitu Oculus Rift sa bude dať v stredu predobjednať. Výrobca sprístupní možnosť predobjednať si Oculus Rift 6. januára o 17. hodine nášho času. Spoločnosť o tom informovala na svojom blogu.

Vtom čase by mala spoločnosť zverejniť viac detailov, ktoré budú v rámci procesu potrebné. Tým najzaujímavejším by mala byť cena zariadenia. Podľa starších správ priamo od výrobcu by mala presahovať hodnotu 350 dolárov (321 eur).

zdroj: Oculus VR

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk