Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Oculus Rift si môžte predobjednať už zajtra
0

Už čoskoro by sme sa mali dozvedieť finálnu cenu Oculus Rift. Dlho očakávaný headset pre virtuálnu realitu Oculus Rift sa bude dať v stredu predobjednať. Výrobca sprístupní možnosť predobjednať si Oculus Rift 6. januára o 17. hodine nášho času. Spoločnosť o tom informovala na svojom blogu.

Vtom čase by mala spoločnosť zverejniť viac detailov, ktoré budú v rámci procesu potrebné. Tým najzaujímavejším by mala byť cena zariadenia. Podľa starších správ priamo od výrobcu by mala presahovať hodnotu 350 dolárov (321 eur).

zdroj: Oculus VR


Oculus Rift v základnom balení ponúkne 3D plošinovku Lucky’s Tale. Avšak každý, kto si headset pred objedná už teraz, dostane navyše novinku EVE: Valkyrie.

K predobjednávkam budú pribalené hneď dva VR tituly (zdroj: Oculus VR)

Kedy presne sa okuliare dostanú ku koncovým zákazníkom tiež nie je jasné. Naďalej platí všeobecná informácia, že sa tak stane v prvom kvartáli tohto roka. Oculus VR zároveň potvrdilo, že špeciálny haptický ovládač Touch sa začne predávať až v druhom kvartáli. Predobjednávky by mali byť spustené niekoľko mesiacov vopred. Spolu s jeho uvedením sa máme dočkať aj nového obsahu pre virtuálnu realitu.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk