Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Oculus Touch zatiaľ bez dátumu vydania, no sľubuje k nemu 30 hier
0

Ovládač Oculus Touch pre VR Headset Oculus Rift je stále bez dátumu vydania. Oculus ani na E3 nespresnil termín uvedenia ovládača Touch. Ovládač spraví z vašich rúk ovládač pre obsah vo virtuálnej realite. Myslím, že Oculus robí obrovskú chybu, pretože HTC Vive začína predaj už v tomto mesiaci aj s herným ovládačom. Ak sa budu ľudia chcieť naozaj pohybovať vo virtuálnej realite, tak ich voľbou bude určite HTC Vive.

Oculus ale predstavil 30 nových VR hier, ktoré ho budú podporovať. Niektoré z nich, ako Job Simulator a Fantastic Contraption, sú už k dispozícii pre spomínaný Vive. Hra The Climb od Cryteku bola vydaná pre Rift bez ovládača Touch. No 20 z nich budú úplne nové hry, vytvorené iba pre Touch.

Job Simulator, je známa hra pre Oculus Rift a HTC Vive

Job Simulator, je známa hra pre Oculus Rift a HTC Vive, ktorá simuluje rôzne druhy prace.

Vo vývoji sú „stovky ďalších titulov pre Touch“. Patrí medzi ne psychotriler Wilson’s Heart zo štúdia Twisted Pixel či súťažná multiplayerová hra Ripcoil.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk