Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Spoločnosť KFC vytvorila hru v style Escape Room – KFC The Hard Way
0

Pred niekoľkými mesiacmi spoločnosť KFC vytvorila zábavný tréningový zážitok, ktorý mal naučiť budúceho zamestnanca usmažiť kurča. Potvrdilo sa, že KFC naozaj využíva svoj simulátor The Hard Way na školenie zamestnancov. Túto novú krátku hru ale uverejnili aj na Oculus Store zdarma. Majitelia VR headsetu Oculus Rift tak môžu vyskúšať aké je to byť uzavretý v izbe. Jediným spôsobom ako je možne uniknúť a teda ukončiť hru je naučiť sa smažiť kurča.

KFC The Hard Way

Vašou úlohou je uniknúť z izby. Nachádzate sa v izbe, v ktorej máte pred stolom kuracie mäso, ktoré je treba usmažiť „ťažkým spôsobom“. Musíte to robiť presne tak, ako Vám hovorí plukovník a budete žiť. Vašou odmenou za dokončenie je 7 € za hodinu. Jedna sa o rýchly a bezplatný zážitok, ktorý trvá menej ako 10 minút. Hra sa zaraduje do kategórie hier escape-room, v ktorých je vašou úlohou využiť predmety a použiť logické schopnosti k otvoreniu brány a teda úspešnému ukončeniu hry. Takýchto hier je pre virtuálnu realitu niekoľko. Z tých pár je naozaj podarených.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk