Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
V Kórei ukázali ľuďom značku cez virtuálnu realitu zaujímavým spôsobom
0

Značka zimného športového oblečenia The North Face Korea pripravila svojim zákazníkom nezabudnuteľné prekvapenie. Počas ich návštevy v predajni sa ich predávajúci spýtal, či chcú otestovať ich zimnú výbavu ešte predtým, ako odídu z obchodu.

Zákazníci si následne mohli sadnúť do pripraveného kresla pripomínajúceho sane psích záprahov. Zážitok sa však začal až vtedy, keď si na oči pripevnili virtuálne okuliare Oculus Rift. Vďaka nim sa ocitli v zasneženej krajine, priamo na saniach poháňaných niekoľkými snežnými psami.

Akonáhle si nakupujúci okuliare zložili, virtuálna realita sa stala skutočnou. Sane, na ktorých sedeli, začali ťahať skutočné snežné psy. Interiér obchodného domu sa tak zmenil na trať, nad ktorou viseli zimné bundy značky The North Face, ktoré mali zákazníci za úlohu chytiť. Ako to celé vyzeralo si môžete pozrieť na portáli adweek.com.


Zdroj : strategie.hnonline.sk

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk