HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Recenzia : Brookhaven Experiment – hororová strieľačka, ktorá vystraší
0
Detail
Platformy

HTC Vive, Oculus Rift, PlayStation VR

Ovládače

HTC Vive ovládače, Oculus Touch, PlayStation Move

Túto hororovú hru odporúčam vyskúšať každému z Vás. Nájdete ju v každej VR herni na Slovensku a aj tí, ktorých horory nevystrašia si prídu na svoje, keď sa im vo virtuálnej realite zo zadu zjaví obrovský zombík, ktorého úlohou je Vás zabiť. Táto strieľačková hra Vás ohúri a vtiahne do virtuálnej reality, ale odporúčam ju hrať iba v prípade, že máte dosť odvahy.

Príbeh

Zem je na kolenách a civilizácia vymizla pre neúspešný experiment vo vedeckom observatóriu Brookhaven. Vedci premenili planétu v peklo, keď vynašli a spustili červiu dieru. Brána sa ale nedá zavrieť a vy sa stanete osamelým vojakom. V post-apokalyptickom svete sa musíte prestrieľať kopou votrelcov k počítaču, v ktorom sú uložené všetky dáta potrebné k uzavretiu brány. Vedkyňa, ktorá stojí za celým experimentom prežila, takže môže svoju chybu zvrátiť. Tá k Vám celý čas počas kampaní hovorí.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Výhody

Skvelá hrateľnosť
Množstvo vylepšení zbrani

Hodnotenie
Naše hodnotenie
Hrateľnosť
Príbeh
Zhrnutie

Výborná hororová hra, ktorú odporúčam vyskúšať každému.

Naše hodnotenie
You have rated this
Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk