HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Recenzia – The Body VR – prehliadka vnútra ľudského tela
1

Hier vo virtuálnej realite, ktoré Vás vzdelávajú veľmi zaujímavým spôsobom je čoraz viacej. Hru, ktorú odporúčam vyskúšať je The Body VR. Táto hra Vám predvedie mnohé zákutia ľudského tela.

Minule som čítal, akým spôsobom si zapamätáme najviac informácií. 20% z toho, čo sme počuli, 30% z toho, čo sme videli, 50% z toho, čo  sme počuli a videli a 90% z toho, čo sme sami vyskúšali. Virtuálna realita-teda bežné VR headsety nám umožňujú vidieť a počuť. Vzdelávanie teda nemusí byť plné poučiek a ich „biflenia“ sa naspamäť. Namiesto toho, už teraz vieme pozerať rôzne vzdelávacie videá na vlastné oči či hrať hry, ktoré vzdelávajú už aj pomocou najlacnejšej virtuálnej reality, ktorou je VR pre mobilné zariadenia. Jednou z hier je aj The Body VR, ktorá Vám pripomenie starý seriál „Bol raz jeden život“. Táto hra je určená pre desktopovú virtuálnu realitu, ale aj mobilnú. Hra je určená pre platformu HTC Vive, Oculus Rift a Gear VR.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
100%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk