CardBoard
Pokračovať v čítaní
McDonald’s vo Švédsku pridá k Happy Meal cardboard

Pred niekoľkými dňami sme vás informovali o tom, že spoločnosť Coca-Cola pripravuje balenie svojich nápojov, ktoré je možné transformovať na okuliare s virtuálnou realitou. Čosi podobné začal praktikovať McDonald’s vo Švédsku, keď detské menu Happy Meal zabalí do škatule, z ktorej je tiež možné vytvoriť headset s VR.


Novinka nesie označenie Happy Goggles a vo Švédsku bude dostupná v priebehu ďalších dvoch víkendov, a to dokonca až v 14 predajniach. Šťastie budú mať ale iba tí najrýchlejší, pretože spoločnosť plánuje predať iba 3 500 týchto špeciálnych balení. Podľa všetkého ale ide iba o skúšobnú prevádzku a ak sa novinka osvedčí, je možné, že McDonald’s začne baliť svoje detské menu do podobnej škatule aj inde vo svete.

V každom prípade, je vidieť jasný trend popularizácie virtuálnej reality a veľké spoločnosti ako Coca-Cola či McDonald’s majú skutočný potenciál takýmto spôsobom priniesť virtuálnu realitu medzi obrovské množstvo ľudí. Je tiež pravdepodobné, že podobným smerom sa vydajú aj ďalšie spoločnosti. Čo myslíte, kto bude ďalší?

Zdroj : MojAndroid.sk

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk