Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Apple pracuje na svojej vlastnej virtuálnej realite
0

Apple je spoločnosť od ktorej očakávame smartfóny, tablety a ďalšie zariadenia s vlastným operačným systémom chce na prísť na spotrebiteľský trh s virtuálnou realitou. Technologická firma vytvorila svoj špeciálny tím, ktorý má experimentovať s rôznymi headsetmi a inými technológiami s virtuálnou realitou.

Vlastný headset Apple
CEO spoločnosti Apple, Tim Cook, minulý týždeň pre Financial Times povedal, že virtuálna realita je „cool“ a dala by sa použiť mnohými spôsobmi.

Tím, ktorý spomína FT, vznikol vďaka rôznym akvizíciami, ale tiež zlákaním odborníkov od iných veľkých hráčov v odvetví virtuálnej reality ako Microsoft či Lytro.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk