Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Virtuálna realita bude aj na Fest Anča Game Days 2018
0

5. júna sa v Žiline bude konať každoročný Fest Anča, ku ktorému patrí aj udalosť Game Days, na ktorej sa dozviete o procese tvorby obsahu vo virtuálnej realite, vyskúšate si niekoľko filmov vo virtuálnej realite z tvorby Google Spotlight Stories a nechýba ani výstava virtuálnej reality.

Počas Game Days 2018 si vypočujete prednášky zvučných mien súčasnej nezávislej videohernej scény. Počítačové hry už dávno nie sú iba zábavkou pre deti – medzi ich autormi nájdete inovátorov, vizionárov aj umelcov, ktorí posúvajú hranice tohto média smerom k animovanému filmu, virtuálnej realite či dokonca zobrazeniu v jednej dimenzii. Jedným z najväčších prítomných mien bude Callum Underwood, ktorý v minulosti pracoval pre Oculus Rift a Intel. V súčasnosti sa živí ako lovec talentov a prednášať bude o tom, ako lepšie prezentovať hry pred vydavateľmi. Callum je vtipný chlapík a jeho prednáška vás obohatí, aj keď s videohrami vôbec nepracujete. Sľúbené sú aj prezentačné mémy, takže nové vedomosti vám pôjdu do hlavy ľahko a s humorom.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk