Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Virtuálna realita pod stromček ? Naše tipy
0

Vianočné sviatky sú za rohom, vianočné stromčeky sa budú o chvíľu zdobiť a preteky v hľadaní dokonalého darčeka sú na svete. Ak máte technického priateľa, príbuzného alebo lepšiu polovičku, teraz je skvelý čas začať premýšľať o niečom, čo sa im bude tieto Vianoce určite páčiť. Zhrnuli sme niektoré z najlepších vianočných darčekov s VR, ktoré môžete nakúpiť ohľadom na váš rozpočet.

Virtuálna realita na Vianoce

Dôvod, prečo je virtuálna realita pod stromček dobrým nápadom je ten, že je možné ju využiť nie len na hranie, ale aj na virtuálne cestovanie, tréning reakcií, pozeranie zaujímavých adrenalínových 360 videí, vzdelávanie ale aj na rozvíjanie kreativity.

Kreslenie v 3D priestore umožňuje virtuálna realita.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
100%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk