Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Virtuálna reality umožňuje užívateľom skúmať les očami rôznych zvierat
0

V očiach zvieraťa. Taký názov dostal nápad londýnskeho dizajnérskeho štúdia Marshmallow Laser Feast, ktorý ľudom umožňuje skúmať les očami rôznych zvierat. Projekt prebieha v Grizedale Forest vo Veľkej Británii, v rámci AND Festivalu. Vidieť svet tak, ako ho vidia lesné zvieratá umožňuje moderná technológia – okuliare s virtuálnou realitou.

Futuristický projekt umožňuje užívateľom lietať ponad stromy, stretať sa tvárou v tvár s rôznymi tvormi a samozrejme sa do niektorého z nich prevteliť. To všetko v reálnom čase a v reálnom prostredí. Virtuálna realita In the Eyes of an Animal vraj ponúka hyper-realistický zážitok, ktorý vám umožní preskúmať les ako celkom iná bytosť.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk