Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Virtuálna reality umožňuje užívateľom skúmať les očami rôznych zvierat
0

V očiach zvieraťa. Taký názov dostal nápad londýnskeho dizajnérskeho štúdia Marshmallow Laser Feast, ktorý ľudom umožňuje skúmať les očami rôznych zvierat. Projekt prebieha v Grizedale Forest vo Veľkej Británii, v rámci AND Festivalu. Vidieť svet tak, ako ho vidia lesné zvieratá umožňuje moderná technológia – okuliare s virtuálnou realitou.

Futuristický projekt umožňuje užívateľom lietať ponad stromy, stretať sa tvárou v tvár s rôznymi tvormi a samozrejme sa do niektorého z nich prevteliť. To všetko v reálnom čase a v reálnom prostredí. Virtuálna realita In the Eyes of an Animal vraj ponúka hyper-realistický zážitok, ktorý vám umožní preskúmať les ako celkom iná bytosť.


Zdroj : doba.sk

 

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk