Všeobecne virtuálna realita
Pokračovať v čítaní
Počítač v batohu od Zotacu umožňuje pohyb vo VR bez obmedzenia
0

Začiatkom roka spoločnosť Zotac predstavila počítač pre virtuálnu realitu, ktorý možno nosiť na chrbte. VR Go Backpack je nositeľný počítač vybavený grafickou kartou GeForce GTX 1070 a dvojbatériovým systémom umožňujúcim hot-swap. Jeho hmotnosť je pravdepodobne 4,5 kg a disponuje dvoma 9000 mAh batériami. Keď sa jedna vybije, možno ju vybrať a vymeniť bez reštartu počítača, pretože tá druhá ho zatiaľ udrží v chode.

zotac-vr-go-02

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk