Mobilná VR
Pokračovať v čítaní
Xiaomi predstavil ďalšiu verziu svojho headsetu pre VR – Mi VR
0

Čínsky výrobca Xiaomi predstavil virtuálnu realitu pre mobilné zariadenia už dávnejšie s headsetom Mi VR Play. Výrobca včera predstavil jeho inovovanú verziu s označením Mi VR. Novinka sa bude predávať ako príslušenstvo k TOP Xiaomi smartfónom z roku 2016.

Xiaomi Mi VR


Headset bude kompatibilný iba s niektorými zariadeniami výrobcu. Mi VR bude podporovať len Mi Note 2, Mi 5, Mi5s a Mi5s Plus. Xiaomi do okuliarov pre virtuálnu realitu integrovalo hardvérový pohýbový senzor s 16ms latenciou. Pre hranie hier vo VR máte možnosť využitia diaľkového ovládača s trackpadom.

Cena tohto zariadenia je vyššia ako v prípade predchádzajúceho headsetu, ale ako býva zvykom u Xiaomi nie veľa. Tento headset bude stať 29$, resp. 26,7€.

Zdroj :

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk