Google DayDream
Pokračovať v čítaní
Need for Speed No Limits VR pre platformu Google DayDream
0

Electronic Arts, známa herná spoločnosť sa pripravuje na vstup do virtuálnej reality. Prvým debutom nebude žiadna nová hra, ale port obľúbenej závodnej hry Need for Speed: No Limits. Android hra by teda mala dostať režim pre virtuálnu realitu.

Need for Speed: No Limits je hra určená pre mobilné platformy iOS a Android, ktorá vyšla 30. septembra 2015. Vizuálna stránka hry sa podobá na staršiu hru Need for Speed: Underground, v ktorej hráč pretekal iba v noci alebo nad ránom. Taktiež je systém v hre postavený na zarábaní peniazi z pretekov a nasledovnom tuningu. Hra má aj veľmi rozsiahly tracklist.


Hru budete môcť hrať na platforme Google Daydream, headset pre túto platformu je Google DayDream View.

Hra sa bude ovládať iba pohybovým ovládačom Daydream, ktorý obsahuje VR headset DayDream view. Hráč bude auto ovládať pri pohľade z kokpitu. Ovládanie prebieha iba s jedným ovládačom a pomocou nakláňania ovládača smerom doľava alebo doprava bude možné zatáčanie vozidla. Presný dátum vydania zatiaľ nepoznáme.

Zdroj : UploadVR

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk