Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Oculus ukončil predaj vývojárskej verzie Oculus Rift
0

Už len niekoľko mesiacov a príde Oculus Rift pre verejnosť. Doteraz sme si mohli objednať verziu pre vývojárov Oculus Rift DK2. No pred par dňami skončil predaj vývojárskej verzie aj z oficiálnej stránky.

DK2vypredane

Oculus Rift Development Kit 2 bol na predaj niečo cez rok, bol určený pre vývojár na nájdene nedostatkov a chýb, pre finálnu verziu.

oculus rift amazon

Oculus Rift na Amazone

Oculus Rift je dostupný ešte na Amazone, Ebay a pod. .Neodporúčam si ho kupovať, kedže jeho finálna verzia je už čoskoro tu. Už žiadna ďalšia developerska verzia, ale už len verzia pre bežných ľudí.

Prečitaj  Minimálnu cena Oculus Rift je známa. Dôvodom je kvalita bez kompromisov
Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV a vo virtuálnej reality trávim max. 30 minút denne. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk