HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Hra Tilt Brush pre HTC Vive dostáva režim pre viac hráčov
0

Hru Tilt Brush od Google, si môžete stiahnuť zdarma, pokiaľ ste si predobjednali headset HTC Vive. Táto hra  prišla na svet už pred viac ako dvoma rokmi a umožňuje Vám vytvárať objekty a kresliť vo virtuálnej realite, pomocou ovládačov na HTC Vive. Tilt Brush sa ale dočkal režimu pre viac hráčov. Teda na tvorení jedného objektu sa môže podieľať viacero hráčov spolu.

Každý hráč je v hre reprezentovaný obrysom headsetu, takže nikto neuvidí ako vyzerá. Pokiaľ chcete ale trochu personalizácie, môžete si svoj „virtuálny headset“ ozdobiť napríklad zaujímavými fúzmi, či kvetinkami.

thumb

Niekedy ale predsa budete chcieť z virtuálneho sveta nahliadnuť do sveta skutočného. Napríklad ako píšu vývojári, keď si budete chcieť spomenúť, kde ste položili svoju kávu, či nahliadnuť na komické kreácie vašich kamarátov, ktorí sú s vami v miestnosti a tiež majú VR headset na hlave. Na to bude slúžiť predná kamera HTC Vive s 30 snímkami za sekundu.


So svojimi kamarátmi môžete odteraz do hry importovať 3D objekty. Zatiaľ sa s ními síce ešte nedá hýbať, ale podľa slov tvorcov hry príde aj na to. Ako ukážku zvolili drevenú figúrku s kĺbmi. Spoločne budete môcť na tieto predmety maľovať a tak spolu s priateľmi skúmať možnosti virtuálnej reality.

Zdroj : Engadget

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk