HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
Mindshow’s VR alebo tvorba filmov vo virtuálnej realite
0

Chceli ste si niekedy vytvoriť vlastný film ? Vymyslieť príbeh nie je problém, problémom je skôr nedostatok techniky, hercov a financie. Kúzlo virtuálnej reality nám ale umožňuje mnoho, napr. si zrežírovať aj vlastný film. S aplikáciou Mindshow’s VR pre virtuálnu realitu tvorenú do priestoru HTC Vive, stačí len výkonný počítač, headset HTC Vive, ovládač pre HTC Vive a dostatok priestoru.

Mindshow-Expressions Mindshow-Record mindshow-vr

Mindshow ukazuje veľký potenciál virtuálnej reality, vo vytváraní si vlastných filmov, môžete si vytvoriť prostredie, objekty, postavy. Postavám môžete nastavovať emócie, hlasy ale aj pohyby. Samozrejmosťou je aj zdieľane celého filmu vo virtuálnej realite napr. na Google Cardboard, alebo videa na YouTube.


Jednoducho si môžete vytvoriť akýkoľvek príbeh, seriál, či samotný film. A to bez kreslenia, modelácie 3D objektov. Vyzerá to naozaj úžasne, ale ako hovorí Jonnie Ross, spoluzakladeľ „Práve iba začíname“. Hra však bude dostupná najmä pre HTC Vive, a zatiaľ sa môžete prihlásiť na jej testovanie. Vraj sa môžeme dočkať podpory pre všetky VR platformy.

Zdroj : RoadToVR.com

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk