Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Oculus Studio prichádza s novým špionážnym titulom ‘Defector’
0

Spoločnosť Oculus Studios vydáva a spolupracuje na tvorbe unikátneho obsahu pre VR headset Oculus Rift. Pred niekoľkými dňami bol odhalený najnovší exkluzívny Rift, Defector, prvotriedne dobrodružstvo vytvorené v spolupráci so štúdiom Twisted Pixel. Defector sa snaží dať  hráčovi veľmi skutočný adrenalínový zážitok ako z akčného filmu agenta alebo skôr špióna s využitím množstva zbraní a doplnkov.

Špionážny VR titul Defector

Defector pochádza od štúdia, ktorá stojí za psychologickým trilerom Wilson’s Heart. Hra s čierno-bielym estetickým a motívom éry 40. rokov, ktorá má veľmi vysoké hodnotenia bola námetom na ďalšiu hru. Tentokrát plnofarebné moderné prostredie, kde je dôraz na rozvetvené príbehy a voliteľné ciele. Špionážna akcia je založená na nemožných misiách, ktoré často musia absolvovať tajní agenti. Vo virtuálnej realite sa tak stanete elitným agentom v teréne, ktorý plní v utajení svoje misie po celom svete, pričom je často svedkom dramatických a akčných situácií.


Ešte si počkáme

Pokiaľ vás zaujíma niečo medzi Jamesom Bondom a La Femme Nikitou tak s použitím množstva rôznych informácií a množstva gadgetov sa vám možno podarí zostať nažive. Podľa tvorcov by ste v hre mali určite riskovať a ničoho sa nebáť, ako pravý tajný agent. Ako som už spomínal voliteľné ciele sú veľmi dôležité a podľa nich budete ovplyvňovať dej hry. Prvé reakcie podľa recenzií niektorých redaktorov sú označované ako revolúcia VR. Majitelia Oculus Rift sa tak majú na čo tešiť, budú si ale musieť ešte počkať, tento titul príde až koncom tohto roka.

 

Zdroj : RoadToVR

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk