Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Pokemoni vo virtuálnej realite pre Oculus Rift
0

Určíte každý  z nás pozná japonský seriál Pokemon, a určíte viete že to nie je iba seriál. Vydali sa aj rôzne kartové hry, hry na konzoly. S príchodom virtuálnej reality sa už teraz môžeme pozrieť do sveta pokemonov na vlastne oči s hrou Pokemon VR.

large


Táto neoficiálna hra pre Oculus Rift je v štádiu dema, no autor na hre pracuje a tak sa niekedy môžeme dočkať tejto hry v plnej verzií. Zatiaľ je to len hrateľné demo, v ktorom máte poraziť divokých Pokémonov pomocou svojho verného Pikachu. Môžte si vyzdvihnúť a hodiť iných pokemonov s Pokéball loptou. Hra ma v sebe aj hlasové príkazy, takže môžte použivať aj svoj hlas a nato bude váš pokemon útočiť.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk